Results

Union

Club

Year

November 2020
JKH - 21 November Saturday
Överbyn Stuteri in Marieby
VÄSKH - 21 November Saturday
Tävling NVKH
Vara in Västra Götaland
VÄSKH - 21 November Saturday
Västra Götaland
VÄSKH - 14 November Saturday
Södra VÄSKH
Västra Götaland
VÄSKH - 14 November Saturday
Tävling NVKH
Hunnebostrand in Västra Götaland
ACKH - 8 November Sunday
KM rakbana
Lövånger Ryttarsällskap in Lövånger
JKH - 8 November Sunday
Hägra Hästgård in Dvärsätt
SMKH - 8 November Sunday
Eriksmåla in Småland
BLKH - 7 November Saturday
Avestavallen in Avesta
GOKH - 7 November Saturday
Suderbys Herrgård in Västerhejde
KoKH - 7 November Saturday
kalmar
VKH - 7 November Saturday
Deje stationsområde in Forshaga kommun
GKT - 1 November Sunday
Halloween Cuper
Lye Ridhus in Gotland
October 2020
AKH - 31 October Saturday
Höstcuper
Arjeplogs Ridklubb (ridhuset) Slagnäsvägen 16 in Arjeplog
SHKH - 31 October Saturday
Söderhamn in Söderhamn
GKT - 30 October Friday
Halloween Cuper
Lye Ridhus in Gotland
08KT - 25 October Sunday
Skogsväsencuperna - del 1
Viksjö in Järfälla
GKT - 25 October Sunday
Hos Elin och Leo in Träkumla
HäKH - 25 October Sunday
Hudiksvall
RoKH - 25 October Sunday
Klubbtävling
Norrtälje kommun
VÄSKH - 25 October Sunday
Klubbtävling SödraVÄSKH
Onsala församling, Prästgårdsvägen 16 in Västra Götaland
VÄSKH - 25 October Sunday
Klubbtävling NorraVÄSKH
Vara ridklubb in Västra Götaland
BLKH - 24 October Saturday
Avestavallen in Avesta
GOKH - 24 October Saturday
KM Rakbana + Längd
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
JKH - 24 October Saturday
Överbyn Stuteri in Marieby
MKH - 24 October Saturday
Kolbäck
NVHT - 24 October Saturday
Ivarsbjörke 263 in Sunne
NyKH - 24 October Saturday
Almsjötorp 1 in Nykvarn
ÖSKH - 24 October Saturday
Klubbtävling
Örestads Ryttaresällskap in Malmö
STKH - 24 October Saturday
Rådsparken
Huddinge
VKH - 24 October Saturday
Forshaga kommun
YKH - 24 October Saturday
Sundsvall in Sundsvall
ACKH - 18 October Sunday
Sjungande dalens IP in Skellefteå
GKHT - 18 October Sunday
Älvkarleby
SKH - 18 October Sunday
Klubbmästerskap Höjd
Åstorp
VÄSKH - 18 October Sunday
KM - Öppen tävling VÄSKH
Vara Ridklubb in Västra Götaland
GKT - 17 October Saturday
Lärkparken in Romakloster
KoKH - 17 October Saturday
Stjärncuperna del 2
Kalmars kommun
SHKH - 17 October Saturday
Vannsätter in Söderhamn
STKH - 17 October Saturday
Rådsparken
Huddinge
WKH - 17 October Saturday
Sockenstugeparken in Ludvika
HäKH - 14 October Wednesday
Östra skidstadion in Hudiksvall
HäKH - 11 October Sunday
Grusplan Skidstadion, Hudiksvall in Hudiksvall
JKH - 11 October Sunday
Ängsmon in Östersund
MKH - 11 October Sunday
Motionscentrum in Hallstahammar
RoKH - 11 October Sunday
Riala skola in Norrtälje kommun
SMKH - 11 October Sunday
Eriksmåla in Småland
08KT - 10 October Saturday
Stockholm in Stockholm
BLKH - 10 October Saturday
Avestavallen in Avesta
GOKH - 10 October Saturday
KM Höjd
Hos Monica och Ottilia i Väskinde in Väskinde
KoKH - 10 October Saturday
Stjärncuperna del 1
Kalmar Kommun
NNKH - 10 October Saturday
Haparanda
NVHT - 10 October Saturday
Ivarsbjörke 263 in Sunne
ÖKH - 10 October Saturday
Fursta Gård, Furingstad in Norrköping
ULKH - 10 October Saturday
Uppsala
VÄSKH - 10 October Saturday
Klubbtävling NorraVÄSKH
Grästorp in Västra Götaland
VÄSKH - 10 October Saturday
Klubbtävling SödraVÄSKH
Västra Götaland
VKH - 10 October Saturday
Deje in Forshaga
YKH - 10 October Saturday
Ramsås in Härnösand
08KT - 4 October Sunday
Stockholm in Stockholm
BDKH - 4 October Sunday
Sävastnäs in Boden
ÖSKH - 4 October Sunday
KM krokbana del 2
Frosta Ryttarförening in Hörby
GKHT - 3 October Saturday
Älvkarleby
GKT - 3 October Saturday
Lärkparken in Romakloster
SKH - 3 October Saturday
Åstorp
STKH - 3 October Saturday
Järfälla
Järfälla
WKH - 3 October Saturday
Sockenstugeparken in Ludvika
September 2020
08KT - 27 September Sunday
Stockholm in Stockholm
KoKH - 27 September Sunday
Skälbyracet
Oxelbärsvägen 3 in Öland, Algutsrum
MKH - 27 September Sunday
Längd KM
Motionscentrum in Hallstahammar
NVHT - 27 September Sunday
Ivarsbjörke in Sunne
NyKH - 27 September Sunday
Västerkumla in Nykvarn
ACKH - 26 September Saturday
Sjungande dalens IP in Skellefteå
BLKH - 26 September Saturday
Avestavallen in Avesta
GOKH - 26 September Saturday
Klubbtävling Hos Monica och Ottilia in Väskinde Träd cuper
HäKH - 26 September Saturday
Grusplan,Skidstadion på öster in Hudiksvalls Kommun
JKH - 26 September Saturday
Arkeologvägen in Östersund
NNKH - 26 September Saturday
Haparanda
ÖKH - 26 September Saturday
Odenvallen in Linköping
ÖLKH - 26 September Saturday
Örebro in Örebro
RoKH - 26 September Saturday
Riala skola in Norrtälje kommun
SMKH - 26 September Saturday
Eriksmåla in Småland
ULKH - 26 September Saturday
Uppsala
VÄSKH - 26 September Saturday
Klubbtävling SödraVÄSKH
Onsala församling, Prästgårdsvägen 16 in Västra Götaland, Onsala församling
VÄSKH - 26 September Saturday
Klubbtävling NorraVÄSKH
Ridklubben i Grästorp in Västra Götaland
VKH - 26 September Saturday
Deje stationsområde in Forshaga
08KT - 20 September Sunday
MOCKA OCH LILJAS MINNESPRIS
Stockholm in Stockholm
BDKH - 20 September Sunday
Sävastnäs in Boden
JKH - 20 September Sunday
Ängsmon in Jämtland
NyKH - 20 September Sunday
Västerkumla in Nykvarn
ÖSKH - 20 September Sunday
KM krokbana del 1
Mötesplats Hemmestorp in Blentarp
STKH - 20 September Sunday
Hågelbyparken in Stockholm
GKHT - 19 September Saturday
Älvkarleby
GKT - 19 September Saturday
Lärkparken in Romakloster
NVHT - 19 September Saturday
Ivarsbjörke 263 in Sunne
RoKH - 19 September Saturday
Klubbtävling
Riala skola in Norrtälje kommun
SKH - 19 September Saturday
Kvidinge in Åstorp
VÄSKH - 19 September Saturday
KM - Öppen tävling VÄSKH
Partille brukshundklubb in Partille
WKH - 19 September Saturday
Sockenstugeparken in Ludvika
YKH - 19 September Saturday
Ramsås in Härnösand
08KT - 13 September Sunday
KIN MEMORIAL
Stockholm in Stockholm
ACKH - 13 September Sunday
Sjungande dalens IP in Skellefteå
ÖKH - 13 September Sunday
Odenvallen in Linköping
STKH - 13 September Sunday
Rådsparken in Huddinge
BDKH - 12 September Saturday
Klubbmästerskap
Sävastnäs in Boden
BLKH - 12 September Saturday
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
GKT - 12 September Saturday
Lärkparken in Romakloster
KoKH - 12 September Saturday
Söderåkra
MKH - 12 September Saturday
Mini KM + höjd KM
Motionscentrum in Hallstahammar
NNKH - 12 September Saturday
Haparanda
ÖLKH - 12 September Saturday
Örebro in Örebro
SHKH - 12 September Saturday
Söderhamn
SKH - 12 September Saturday
Lödde Cup
Botaniska Trädgården in Lund
ULKH - 12 September Saturday
Uppsala
VÄSKH - 12 September Saturday
Öppen tävling VÄSKH - Eftermiddagstävling
Sävedalen in Sävedalen
VKH - 12 September Saturday
Deje stationsområde in Forshaga
ÖSKH - 10 September Thursday
Grantofta gård in Södra Sallerup
JKH - 6 September Sunday
Nybörjarcuperna
Ängsmon in Östersund
VÄSKH - 6 September Sunday
Norra VÄSKH
Ridklubben i Grästorp in Västra Götaland
VÄSKH - 6 September Sunday
x-tra tävling Södra
Sävedalen in Sävedalen
08KT - 5 September Saturday
Stockholm in Stockholm
ACKH - 5 September Saturday
Sjungande dalens IP in Skellefteå
GKT - 5 September Saturday
Premiärtävling
Lärkparken in Romakloster
HäKH - 5 September Saturday
Borgarparken in Hudiksvall
SKH - 5 September Saturday
Kvidinge in Åstorp
BDKH - 2 September Wednesday
Kvällstävling
Sävastnäs in Boden
August 2020
GKHT - 31 August Monday
Älvkarleby
08KT - 30 August Sunday
Stockholm in Stockholm
GOKH - 30 August Sunday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
KoKH - 30 August Sunday
Montörvägen 4, 37373 Jämjö
MKH - 30 August Sunday
Klubbmästerskap
Motionscentrum in Hallstahammar
ÖLKH - 30 August Sunday
Uskavigården in Uskavi
SKH - 30 August Sunday
Klubbmästerskap
Åstorps Ryttarförening in Åstorp
VÄSKH - 30 August Sunday
Södra VÄSKH
Gräsplanen utanför Streteredsbadet in Kållered
VÄSKH - 30 August Sunday
Norra VÄSKH
Ridklubben i Grästorp in Västra Götaland
ACKH - 29 August Saturday
Anderstorps IP in Skellefteå
BLKH - 29 August Saturday
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
HäKH - 29 August Saturday
Grusplan Skidstadion Hudiksvall in Hudiksvalls kommun
ÖKH - 29 August Saturday
Hyllingevallen,västra Husby in Söderköping
ÖSKH - 29 August Saturday
Mötesplats Hemmestorp in Blentarp
VKH - 29 August Saturday
Deje stationsområde in Forshaga
WKH - 29 August Saturday
Ludvika
BDKH - 27 August Thursday
Kvällstävling
Sävastnäs in Boden
08KT - 23 August Sunday
KM del 2
Nacka in Nacka
ACKH - 23 August Sunday
Sjungande dalens IP in Skellefteå
BDKH - 23 August Sunday
Klubbmästerskap
Sävastnäs in Boden
SMKH - 23 August Sunday
Nybro in Småland
BLKH - 22 August Saturday
Jasmines cuper
Grusplan in Avesta
GKHT - 22 August Saturday
Älvkarleby
GOKH - 22 August Saturday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
HäKH - 22 August Saturday
Borgarparken
Hudiksvalls Kommun
KoKH - 22 August Saturday
hemma hos Jessica Näslund in oxelbärsvägen 3
ÖLKH - 22 August Saturday
Uskavigården in Uskavi
RoKH - 22 August Saturday
Riala skola in Norrtälje kommun
SKH - 22 August Saturday
Kvidinge in Åstorp
ULKH - 22 August Saturday
Klubbtävling
Uppsala
VÄSKH - 22 August Saturday
Södra VÄSKH
Partille Brukshundklubb in Partille
VÄSKH - 22 August Saturday
Norra VÄSKH
Magra in Sollebrunn
VKH - 22 August Saturday
KM Höjd
Deje stationsområde in Forshaga
WKH - 22 August Saturday
Ludvika
08KT - 16 August Sunday
KM del 1
Nacka in Nacka
YKH - 16 August Sunday
in Härnösand
ACKH - 15 August Saturday
Stöcke Ponnyförening in Umeå
BLKH - 15 August Saturday
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
GOKH - 15 August Saturday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
MKH - 15 August Saturday
Klubbmästerskap
Motionscentrum in Hallstahammar
ÖKH - 15 August Saturday
Hylingevallen, Västra Husby in Söderköping
SKH - 15 August Saturday
Botaniska Trädgården in Lund
STKH - 15 August Saturday
Järfälla
VÄSKH - 15 August Saturday
Norra VÄSKH
Magra in Sollebrunn
VÄSKH - 15 August Saturday
Södra VÄSKH
Långedrags Sjöscoutkår in Västra Frölunda
VKH - 15 August Saturday
KM
Forshaga
WKH - 15 August Saturday
Ludvika
ÖSKH - 13 August Thursday
Grantofta gård in Södra Sallerup
BDKH - 12 August Wednesday
Kvällstävling
Sävastnäs in Boden
HäKH - 11 August Tuesday
Kvällstävling
Grusplan Skidstadion in Hudiksvalls Kommun
NNKH - 11 August Tuesday
Eftermiddags
Björka smådjurstall in Haparanda
08KT - 9 August Sunday
Stockholm in Stockholm
ACKH - 9 August Sunday
Industrivägen 40
Gräsytan mellan Ica Kvantum och Granngården in Skellefteå
GKHT - 9 August Sunday
Älvkarleby
KoKH - 9 August Sunday
Montörvägen 4, 37373 Jämjö in Jämjö
ÖSKH - 9 August Sunday
Blentarp
BDKH - 8 August Saturday
Klubbmästerskap
Sävastnäs in Boden
BLKH - 8 August Saturday
Gyllengårdens cuper
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
GOKH - 8 August Saturday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
HäKH - 8 August Saturday
Borgarparken
Hudiksvalls Kommun
JKH - 8 August Saturday
Ängsmon in Östersund
NyKH - 8 August Saturday
Västerkumla in Nykvarn
RoKH - 8 August Saturday
Hallstavik, Sparbanken IP in Norrtälje kommun
STKH - 8 August Saturday
Stockholm
ULKH - 8 August Saturday
Klubbtävling
Uppsala
VKH - 8 August Saturday
KM
Deje stationsområde in Forshaga
WKH - 8 August Saturday
Ludvika
MKH - 5 August Wednesday
Sommartävling
Motionscentrum in Hallstahammar
SKH - 5 August Wednesday
Kvällstävlin
Munka Ljungby in Ängelholm
VÄSKH - 5 August Wednesday
Södra VÄSKH - kvällstävling
Aftonfalkens plats, Balltorps fritidsförening in Mölndal
VÄSKH - 5 August Wednesday
Norra VÄSKH- Kvällstävling
Magra in Sollebrunn
08KT - 2 August Sunday
Stockholm in Stockholm
JKH - 2 August Sunday
Jämtlands län
NNKH - 2 August Sunday
Kvälls
Haparanda
SKH - 2 August Sunday
Kvidinge in Åstorp
SMKH - 2 August Sunday
Småland in Småland
VKH - 1 August Saturday
Deje Stationsområde in Forshaga
YKH - 1 August Saturday
Hos Malin in Sundsvall
July 2020
BLKH - 30 July Thursday
Klubbtävling
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
VÄSKH - 30 July Thursday
Norra VÄSKH
Magra in Sollebrunn
VÄSKH - 30 July Thursday
Södra VÄSKH
Onsala in Onsala Församling
ACKH - 29 July Wednesday
Umeå in Stöcke
GOKH - 29 July Wednesday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
HäKH - 29 July Wednesday
Kvällstävling
Östra Skidstadion in Hudiksvall
MKH - 29 July Wednesday
Liten sommartävling
Motionscentrum in Hallstahammar
WKH - 28 July Tuesday
Kvällstävling
Svedens Ponnyklubb in Falun
ÖLKH - 27 July Monday
Uskavi in Lindesberg
08KT - 26 July Sunday
Stockholm in Stockholm
BLKH - 26 July Sunday
Klubbtävling
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
HäKH - 26 July Sunday
Borgarparken in Hudiksvall
ÖSKH - 26 July Sunday
Mötesplats Hemmestorp in Blentarp
STKH - 26 July Sunday
Stockholm
Rådsparken in Huddinge
ACKH - 25 July Saturday
Kyrkholmen in Skellefteå
GKHT - 25 July Saturday
Älvkarleby
SKH - 25 July Saturday
Skåne
ULKH - 25 July Saturday
Klubbtävling
Uppsala
VÄSKH - 25 July Saturday
Södra VÄSKH - Blomcuperna
Långedrags sjöscoutkår in Västra Götaland
VÄSKH - 25 July Saturday
Norra VÄSKH - Blomcuperna
Sparvvägen in Lysekil
VKH - 25 July Saturday
KM
Deje Stationsområde in Forshaga
YKH - 25 July Saturday
Sundsvall in Sundsvall
JKH - 23 July Thursday
Kvällstävling
Ängsmon in Östersund
BDKH - 22 July Wednesday
Kvällstävling
Sävastnäs in Boden
MKH - 22 July Wednesday
Liten sommartävling
Motionscentrum in Hallstahammar
NNKH - 21 July Tuesday
Minimästerskap
Haparanda
ACKH - 19 July Sunday
Industrivägen 40
Gräsytan mellan Ica Kvantum och Granngården in Skellefteå
KoKH - 19 July Sunday
Algutsrum/ Öland in Mörbylånga/ Färjestaden
STKH - 19 July Sunday
Rådsparken in Huddinge
WKH - 19 July Sunday
Svedens Ponnyklubb in Falun
08KT - 18 July Saturday
Stockholm in Stockholm
BLKH - 18 July Saturday
Klubbtävling
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
GOKH - 18 July Saturday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
HäKH - 18 July Saturday
Borgarparken in Hudiksvalls
ULKH - 18 July Saturday
Klubbtävling
Uppsala
VÄSKH - 18 July Saturday
Södra VÄSKH - Blomcuperna
Långedrags sjöscoutkår in Västra Götaland
VÄSKH - 18 July Saturday
Norra VÄSKH - Blomcuperna
Sparvvägen in Lysekil
VKH - 18 July Saturday
Deje Stationsområde in Forshaga
GKHT - 17 July Friday
Älvkarleby
ÖSKH - 16 July Thursday
Mötesplats Hemmestorp in Blentarp
RoKH - 16 July Thursday
Riala in Norrtälje kommun
JKH - 15 July Wednesday
Kvällstävling
Jämtlands län
MKH - 15 July Wednesday
Liten sommartävling
Motionscentrum in Hallstahammar
ÖLKH - 15 July Wednesday
Uskavi in Lindesberg
08KT - 12 July Sunday
Stockholm in Stockholm
BLKH - 12 July Sunday
Klubbtävling
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
NyKH - 12 July Sunday
Premiärtävling!!
Västerkumla in Nykvarn
SMKH - 12 July Sunday
Småland in Småland
ULKH - 12 July Sunday
Klubbtävling
Uppsala
VKH - 12 July Sunday
Deje Stationsområde in Forshaga
GOKH - 11 July Saturday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
JKH - 11 July Saturday
Jämtlands län
ÖKH - 11 July Saturday
Hylingevallen in Västra Husby, Söderköping.
SKH - 11 July Saturday
Åstorp
VÄSKH - 11 July Saturday
Södra VÄSKH
Stättareds 4H-gård in Stättared
VÄSKH - 11 July Saturday
Norra VÄSKH
Ridklubben in Grästorp
YKH - 11 July Saturday
Sundsvall in Sundsvall
ACKH - 9 July Thursday
Kvällstävling
Sjungande dalens IP in Skellefteå
STKH - 9 July Thursday
Rådsparken in Huddinge
MKH - 8 July Wednesday
Liten sommartävling
Motionscentrum in Hallstahammar
BDKH - 7 July Tuesday
Kvällstävling
Sävastnäs in Boden
HäKH - 7 July Tuesday
Kvällstävling
Skidstadion in Hudiksvalls Kommun
ACKH - 5 July Sunday
STÖCKE 574 in Umeå
GKHT - 5 July Sunday
Älvkarleby
JKH - 5 July Sunday
Jämtlands län
SKH - 5 July Sunday
Skåne
VÄSKH - 5 July Sunday
Södra väskh
Stättareds 4H-gård in Stättared
VÄSKH - 5 July Sunday
Norra VÄSKH
Magra in Sollebrunn
08KT - 4 July Saturday
Nacka
HäKH - 4 July Saturday
Borgaparken in Hudiksvall
NNKH - 4 July Saturday
Haparanda
ÖSKH - 4 July Saturday
Blentarp
RoKH - 4 July Saturday
Riala skola in Riala
GOKH - 2 July Thursday
Kvällstävling
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
MKH - 1 July Wednesday
Liten sommartävling
Motionscentrum in Hallstahammar
June 2020
BLKH - 28 June Sunday
Klubbtävling
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
NNKH - 28 June Sunday
Haparanda
ÖLKH - 28 June Sunday
Uskavi in Lindesberg
ULKH - 28 June Sunday
Uppsala
08KT - 27 June Saturday
Skarpäng in Täby
ACKH - 27 June Saturday
Industrivägen 57, mellan granngården och ica kvantum in Skellefteå
GKHT - 27 June Saturday
Älvkarleby
HäKH - 27 June Saturday
På gruset in Hudiksvall
JKH - 27 June Saturday
Storhallen in Berg
KoKH - 27 June Saturday
Monto¨rva¨gen 4, 37373 Ja¨mjo¨ in Kalmar
ÖKH - 27 June Saturday
Hylingevallen, Västra Husby in Söderköping
RoKH - 27 June Saturday
Hallstavik, Sparbanken IP (Hallsta IP) in Norrtälje kommun
VÄSKH - 27 June Saturday
Södra VÄSKH
Onsala Församling in Onsala
VÄSKH - 27 June Saturday
Norra VÄSKH
Karlsrogården in Vänersborg
VKH - 27 June Saturday
Deje Stationsområde in Forshaga
WKH - 27 June Saturday
Svedens Ponnyklubb in Falun
YKH - 27 June Saturday
Sundsvall in Sundsvall
MKH - 24 June Wednesday
Eftermiddagstävling
Motionscentrum in Hallstahammar
GOKH - 21 June Sunday
Hos Ottilia och Monica in Väskinde
ÖSKH - 21 June Sunday
Mötesplats Hemmestorp in Blentarp
SKH - 21 June Sunday
Tykarpsgrottan in Hässleholms kommun
SMKH - 21 June Sunday
Småland in Småland
STKH - 21 June Sunday
Klubbtävling
Rådsparken in Huddinge
BDKH - 18 June Thursday
Kvällstävling
Sävastnäs in Boden
GKHT - 14 June Sunday
Älvkarleby
ÖKH - 14 June Sunday
Hylingevallen, Västra Husby in Söderköping
ULKH - 14 June Sunday
Uppsala
BLKH - 13 June Saturday
Klubbtävling
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
HäKH - 13 June Saturday
På gruset in Hudiksvall
ÖLKH - 13 June Saturday
Uskavi
RoKH - 13 June Saturday
Riala skola in Norrtälje kommun
VÄSKH - 13 June Saturday
Södra VÄSKH
Landvetter Ryttarsällskap in Västra Götaland
VÄSKH - 13 June Saturday
Norra VÄSKH
Karlsrogården in Vänersborg
VKH - 13 June Saturday
Deje stationsområde in Forshaga
WKH - 13 June Saturday
Svedens Ponnyklubb in Falun
YKH - 13 June Saturday
Sundsvall
GOKH - 7 June Sunday
Hos Monica och Ottilia in Väskinde
MKH - 7 June Sunday
Motionscentrum in Hallstahammar
SKH - 7 June Sunday
Botaniska trädgården in Lund
08KT - 6 June Saturday
Skarpäng in Täby
ACKH - 6 June Saturday
Kompiscuper
industrivägen 57, mellan granngården och ica kvantum in Skellefteå
JKH - 6 June Saturday
Nationaldagshoppet
Storhallen, Berg in Östersund
KoKH - 6 June Saturday
Hemma hos Caroline in påboda 136 Söderåkra
NNKH - 6 June Saturday
Haparanda
ÖSKH - 6 June Saturday
Blentarp
May 2020
April 2020
March 2020
BLKH - 28 March Saturday
Grusplanen i Skogsbo in Avesta
JKH - 28 March Saturday
Överbyn Stuteri in Marieby
STKH - 28 March Saturday
Rådsparken in Huddinge
YKH - 28 March Saturday
Alnö in Sundsvall
08KT - 22 March Sunday
Blåkulla in Västerhaninge
JKH - 22 March Sunday
Hägra Hästgård in Dvärsätt
ACKH - 21 March Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
HäKH - 21 March Saturday
Iggesunds Folkets Hus
MKH - 21 March Saturday
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
ÖLKH - 21 March Saturday
Vittvångs Ridhus in Örebro
SKH - 21 March Saturday
Rytteriet in Sjöbo
STKH - 21 March Saturday
Rådsparken in Huddinge
BDKH - 15 March Sunday
Tävling+Årsmöte
Haparanda
ÖKH - 15 March Sunday
Bangårdsgatan 1 i Motala
GOKH - 14 March Saturday
Stall / Hotell Dalhem in Dalhem
ÖSKH - 14 March Saturday
Eftermiddagstävling
Örestads Ryttaresällskap in Malmö
VKH - 14 March Saturday
Niklasdamm in Kristinehamn
WKH - 14 March Saturday
Hästberg in Leksand
HäKH - 8 March Sunday
Klubbtävling
Iggesund folkets hus
ACKH - 7 March Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
BLKH - 7 March Saturday
Mello
Ingevallsbo Ridhus in Avesta
MKH - 7 March Saturday
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
SKH - 7 March Saturday
Landskrona Ridklubb in Landskrona
VÄSKH - 7 March Saturday
Norra VÄSKH
Lysekil
VÄSKH - 1 March Sunday
Södra VÄSKH
Nordhallands ridklubb in Kungsbacka
February 2020
GOKH - 29 February Saturday
Stall / Hotell Dalhem in Dalhem
RoKH - 29 February Saturday
Hallstaviks ridhus in Hallstavik
WKH - 29 February Saturday
Leksands ridklubb in Leksand
YKH - 29 February Saturday
Sundsvall
SMKH - 23 February Sunday
Premiärtävling med cuper i Smålands KH
Växjöortens fältrittklubb in Växjö
ACKH - 22 February Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
JKH - 22 February Saturday
Dvärsätt
KoKH - 22 February Saturday
Krankelösa Ridhus in Kalmar
ÖLKH - 22 February Saturday
Vittvångs Ridhus in Örebro
VÄSKH - 22 February Saturday
Tävling + årsmöte
Västra Götaland in Lysekil
VKH - 22 February Saturday
Niklasdamm in Kristinehamn
08KT - 16 February Sunday
Jubileumscupen
Blåkulla in Västerhaningen
JKH - 16 February Sunday
ÅRSMÖTE
Östersund
GKHT - 15 February Saturday
Gävle Hundungdom in Gävle
GOKH - 15 February Saturday
Lye Ridhus in Lye
HäKH - 15 February Saturday
Årsmöte
Ljusdal Ridhus
MKH - 15-16 February Saturday - Sunday
Alla Hjärtansdag-cuperna
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
SKH - 15-16 February Saturday - Sunday
Alla Hjärtans Cup
Goentorps Gård in Åstorp
STKH - 15 February Saturday
Årsmöte
Stockholm
VÄSKH - 15 February Saturday
Norra VÄSKH
Lysekil
BDKH - 9 February Sunday
Haparanda
KoKH - 9 February Sunday
Årsmöte
Algutsrum in Mörbylånga
STKH - 9 February Sunday
Skånsta Ridhus in Åkersberga
ACKH - 8 February Saturday
Hjärtehoppet
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
BLKH - 8 February Saturday
Ingevallsbo Ridhus in Avesta
JKH - 8 February Saturday
Svenstavik
ÖKH - 8 February Saturday
Bangårdsgatan 1 i Motala
ULKH - 8-9 February Saturday - Sunday
Jälla in Uppsala
VÄSKH - 8 February Saturday
Norra VÄSKH
Lysekil in Västra Götaland
MKH - 2 February Sunday
Årsmöte med klubbtävling
Lilla Åskebro 1 in Kolbäck
08KT - 1 February Saturday
ÅRSMÖTE
Täby
GOKH - 1 February Saturday
Ridhuset in Lye
ÖSKH - 1 February Saturday
Frosta Ryttarförening in Hörby
VKH - 1 February Saturday
med årsmöte
Niklasdamm in Kristinehamn
January 2020
BDKH - 26 January Sunday
Totohallen in Boden
HäKH - 26 January Sunday
Ljusdals ridhus in Hudiksvalls Kommun
ÖKH - 26 January Sunday
Årsmöte
Prison Island in Linköping
STKH - 26 January Sunday
Skånsta Ridhus in Åkersberga
ACKH - 25 January Saturday
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
JKH - 25-26 January Saturday - Sunday
Marieby
ÖLKH - 25 January Saturday
Tävling & Årsmöte
Vittvångs Ridhus in Örebro
VÄSKH - 25 January Saturday
Norra VÄSKH
Lysekil in Västra Götaland
KoKH - 19 January Sunday
Krankelösa Ridhus in Kalmar
BDKH - 18 January Saturday
Haparanda
SKH - 18 January Saturday
Åstorp
VÄSKH - 18 January Saturday
Södra VÄSKH
Sunnagårdens stall in Hålta
VKH - 18 January Saturday
Niklasdamm in Kristinehamn
WKH - 18 January Saturday
Leksands ridklubb in Leksand
08KT - 12 January Sunday
Blåkulla in Västerhaninge
GOKH - 12 January Sunday
Suderbys ridskola in Sjonhem
ACKH - 11 January Saturday
Nyårscuper
Ridhuset hos Lövångers Ryttarsällskap in Lövånger
BLKH - 11 January Saturday
Ingevallsbo Ridhus in Avesta
ÖKH - 11 January Saturday
Bangårdsgatan 1 i Motala
ÖSKH - 11 January Saturday
Frosta Ryttarförening in Hörby
VÄSKH - 11 January Saturday
Norra VÄSKH
Västra götaland
GKHT - 4 January Saturday
Gefle Boulecenter in Gävle
STKH - 4-5 January Saturday - Sunday
Mini-Kista
Stockholms Hundsportcentrums in Stockholm
YKH - 4 January Saturday
Alnö in Sundsvall